Suomen kannabisyhdistyksen syyskokous 2012

Tervetuloa SKY:n syyskokoukseen. Kokouksessa käsitellään sääntöjen määräämät syyskokousasiat ja kannnanotto. Toimintasuunnitelman käsittelyn yhteydessä käydään keskustelu yhdistyksen tilasta ja toiminnan suuntaamisesta. Ennen varsinaista kokousta vieraanamme on Lääkekannabiksen käyttäjien yhdistys ry.:n varapuheenjohtaja Tatu Saarikko. Hän kertoo tilanteesta kannabislääkerintamalla ja Lääkekannabiksen käyttäjien yhdistyksen tavoitteista ja toiminnasta.

 

Aika: Sunnuntaina 25.11.2012 klo 18

Paikka: Elmo Barin sauna- ja kokoustilat, Kamppi (Helsinki).

Kokoustilaan käynti on Autotalossa sijaitsevan Elmo Sports&Grill-ravintolan kautta, koska sunnuntaisin muut ovet ovat kiinni. Osoite on Salomonkatu 17, vastapäätä Kampin Metroaseman sisäänkäyntiä. Henkilökunta päästää ovesta sisään ja kulku kokoustilaan on ohjeistettu.